Posouvání hranic

Posted by

Posouvání hranic

Stáhnout knihu Posouvání hranic zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

AL KAVADLO A JEHO PLÁN NA POSTUPNÉ ZÍSKÁVÁNÍ SKUTEČNÉ SÍLY
Jak si vybudovat výbušnou sílu a ohromující postavu – pouze s použitím vlastní tělesné váhy

Co vám může poskytnout větší zadostiučinění, než mít opravdu výkonné, funkční a bestiálně silné tělo? Tělo, které dokáže rozdávat pořádné rány. Tělo, které si vynucuje pozornost svou vyrýsovaností, svaly, hrdostí a sebevědomím… Tělo, které dokáže podávat výkony na hranici fyzických schopností…

Al Kavadlo, autor knihy Posouvání hranic, tak jeho bratr Danny jsou dokonalým důkazem tělesné kultury brutální síly, která se buduje klasickým způsobem – holýma rukama, jen s pomocí vlastního těla. Bratři Kavadlové jsou živoucím důkazem teorie posilování s vlastní vahou. Tyto důkazy najdete na každé straně knihy Posouvání hranic.
Vaše tělo je váš chrám. Pečujte o něho a zpevňujte jej používáním metod mistrů cvičení. Al Kavadlo je skutečným mistrem v tom, co dělá, a jeho vlastní chrám to dokazuje. Následujte jeho plán na postupné získávání tělesné síly, který podává v knize Posouvání hranic. Kráčejte ve stopách velkých mistrů cvičení s vlastní vahou a i vy si dokážete vybudovat zaslouženou sílu a velkolepou postavu.

Štítky:
Kondiční cvičení,
Tělesná cvičení,
Posilování,
Tělesná kondice,
Silové schopnosti


Posouvání hranic


Přečtěte si knihu Posouvání hranic online zdarma

Kód: D0290972
EAN: 9788089761197
ISBN: 978-80-89761-19-7
Nakladatel: Zelený kocúr
Počet stran: 224
Rok vydání: 2015
Rozměry: 168x236x20mm
Váha: 552g
Kategorie: Fitness, cvičení, kulturistika