Pohádky a povídání z dávné Hané

Posted by

Pohádky a povídání z dávné Hané

Stáhnout knihu Pohádky a povídání z dávné Hané zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Máte rádi české pohádky, ale zdá se Vám, že už všechny staré příběhy znáte? V tom případě mám pro Vás dobrou novinu! Právě držíte v rukou knížku, která obsahuje dvacet zbrusu nových pohádek! Příběhy až doposud čekaly ve svém dávném pohádkovém světě, až je někdo objeví.

Lilian Amann se narodila v Brně, vystudovala psychologii a ve studiích pokračovala v Německu na univerzitách v Kolíně nad Rýnem a Bonnu. V současnosti působí na několika stuttgartských institucích, kde přednáší a vede semináře o psychologii chování, neverbální komunikaci a interkulturalitě. Napsala Pověsti z Plumlova, Deset pohádek z Kostelce na Hané a je publicisticky činná v moravském tisku.
Před dvěma lety se Lilian Amann představila dětskému publiku knížkou s vlastními ilustracemi Pohádky a povídání z dávné Hané. V dávných příbězích z Moravy, psaných formou pohádek a povídání, se děti dozvídají o již zapomenutých zvycích, pověrách a způsobu života. Některé z pohádek byly zdramatizovány pro divadelní představení ochotnického spolku na zámku Plumov na Hané.
Autorka je rovněž aktivní v oblasti výtvarného umění. Věnuje se malbě, ilustraci a často vystavuje svoji tvorbu doma i v zahraničí.

Štítky:
Haná (česko),
Moravské pohádky


Pohádky a povídání z dávné Hané


Přečtěte si knihu Pohádky a povídání z dávné Hané online zdarma

Kód: D0224970
EAN: 9788086396767
ISBN: 9788086396767
Nakladatel: Jalna
Vazba: brožovaná
Počet stran: 170
Jazyk: Česky
Kategorie: Jihomoravský kraj