Podnikatel na konci role (E-KNIHA)

Posted by

Podnikatel na konci role (E-KNIHA)

Stáhnout knihu Podnikatel na konci role (E-KNIHA) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Podnikatel na konci role není pro každého. Je určena pouze těm, kteří chtějí uspět. Mike Michalowicz napsal skvělou knihu určenou pro začínající podnikatele, kteří mají hluboko do kapsy, ale i pro zkušené podnikatelské harcovníky, jimž došla energie a ocitli se na konci svých sil.
Držíte v rukou vašeho nového průvodce ve světě podnikání, který vám otevře oči nad novými možnostmi a zdroji, o kterých jste neměli nejmenší tušení. Průvodce, který, oproti jiným knihám, není plný obecných rad neznámého autora, ale obsahuje životní zkušenosti a poznatky člověka, který začal podnikat ve čtyřiadvaceti letech s nulovým kapitálem a rodinou ubytovanou v komunitě seniorů, jelikož na lepší bydlení neměl prostředky.
Mike Michalowicz se s vámi syrovou a zároveň zábavnou formou podělí o zkušenosti, které nasbíral při tvorbě a vedení tří svých multimilionových společností.
Zjistíte proč je podnikatelský plán ztrátou času, které tři listy papíru potřebujete ke svému podnikání nebo jak nastartovat podnikání s minimálním či žádným kapitálem. A hlavně, jak přestat otálet a konečně začít.
Mike Michalowicz začal podnikat v době, kdy jiní ještě tráví čas studiem. S minimálními zdroji a strohým zázemím pro rodinu založil svou první společnost. V začátcích dokonce přespával v konferenčních místnostech, aby ušetřil náklady za hotel.
Druhá společnost, kterou začal budovat hned druhý den po prodeji té první, se za méně než tři roky dostala do žebříčku Fortune 500.
Autor knihy Podnikatel na konci role získal několikrát ocenění Mladý podnikatel roku, pravidelně hostuje v televizních stanicích CNBC a ABC a je hostujícím učitelem na světoznámých univerzitách Columbia, Harvard či Penn State.


Podnikatel na konci role (E-KNIHA)


Přečtěte si knihu Podnikatel na konci role (E-KNIHA) online zdarma

Kód: D0241343
ISBN: 978-80-87672-03-7
Nakladatel: Blue Vision
Počet stran: 164
Jazyk: Česky
Zabezpečení: Bez Adobe DRM
Kategorie: Management
Knihu obdržíte ve formátech:
pdf epub mobi