Podminované dětství – Obnova sebejistoty

Posted by

Podminované dětství - Obnova sebejistoty

Stáhnout knihu Podminované dětství – Obnova sebejistoty zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Knihy uznávaného německého psychoterapeuta jsou už dlouho a s velkou odezvou čteny i v češtině. Například Zneužití: Léčba následků sexuálního či emočního násilí, Cesty úzkosti a deprese, Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti a jiné.
Pro šťastný život, dosažení profesního úspěchu, harmonického partnerství i uchování zdraví bývají rozhodující sebejistota a nezávislost. Jsou-li tyto vlastnosti z rozličných důvodů oslabeny či dokonce destruovány, může dojít ke strádání, depresi či psychickému zhroucení. Neradostné či deformované dětství například v důsledku absence jednoho z rodičů může vést ke zrodu depresivní, narcistické, závislé, hysterické, obsedantní, schizoidní či sexuálně traumatizované osobnosti.
Autor navrhuje originální, důkladně propracované, přitom však jednoduché korekce, jež dávají šanci obdobně nepříznivým sudbám uniknout. Kniha H.-P. Röhra poslouží nejen jako klíčová pomůcka strádajícím, ale i jako převratný studijní materiál psychoterapeutům, psychologům, lékařům, osobním koučům a dalším.

Štítky:
Psychoterapie,
Psychologie a sociologie,
Sebedůvěra,
Změna postoje,
Poruchy osobnosti,
Dětství,
Sebevědomí,
Deprivace (psychologie)


Podminované dětství – Obnova sebejistoty


Přečtěte si knihu Podminované dětství – Obnova sebejistoty online zdarma

Kód: D0286728
EAN: 9788074240812
ISBN: 978-80-7424-081-2
Nakladatel: Dialog
Vazba: vázaná
Počet stran: 200
Rok vydání: 2015
Rozměry: 151x211x16mm
Váha: 369g
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína