Pivo – Průvodce pivními styly

Posted by

Pivo - Průvodce pivními styly

Stáhnout knihu Pivo – Průvodce pivními styly zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V posledních letech dochází nejen v České republice k nebývalému rozmachu malých řemeslných pivovarů a s rostoucím zájmem o pivo přichází neuvěřitelná záplava komentářů, knih, článků, časopisů a internetových stránek. Všechna tato média se trumfují, která z nich vás – obyčejného milovníka piva – nejlépe přesvědčí, abyste si v nich listovali nebo jimi brouzdali na internetu.

Naše kniha je postavena na poněkud zjednodušeném, byť seriózním postoji. Chce svého čtenáře informovat, ne však zahltit. Je spíše průvodcem, který se nesnaží za každou cenu pochlebovat. Svými řádky zaplňuje pečlivě a zároveň výstižně určité vakuum informací týkající se nepřeberného množství pivních stylů z celého světa.

Na úvodních stránkách knihy naleznete speciální tabulku, ve které je pole země původu seřazena devadesátka pivních stylů. Tato Pivní výběropedie vám pomůže se snadnou orientací a díky ní si budete moci najít své další pivo: belgická pšeničná piva, německé ležáky, aley z Velké Británie a Irska, piva americká i vybrané unikátní pivní hybridy – vzrušující nové kreace, které se vymykají tradičním kategoriím.

Štítky:
Pivo,
Pivovarnictví


Pivo – Průvodce pivními styly


Přečtěte si knihu Pivo – Průvodce pivními styly online zdarma

Kód: D0290425
EAN: 9788075111913
ISBN: 978-80-7511-191-3
Nakladatel: Volvox Globator
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 250
Rok vydání: 2015
Rozměry: 175,0×220,0x17,0mm
Váha: 581g
Jazyk: Česky
Kategorie: Tabák a alkohol