Ostrov (SK)

Posted by

Ostrov

Stáhnout knihu Ostrov (SK) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Lillian Lindenová je klamárka.

Navonok pôsobí ako hrdinka, odvážna žena, ktorá prežila pád lietadla. Lenže odkedy ju spolu s ďalšími zachránili z opusteného ostrova, klame svojej rodine, priateľom aj celému svetu.

Spolu s Davom Hallom, ktorý bol tiež zachránený, sú celoštátnou senzáciu – obľúbencami médií, ktoré neľútostne pátrajú po všetkých detailoch dvojročného pekla, ktoré prežili napriek tomu, že boli odsúdení na milosť a nemilosť prírody.

Povedať pravdu však nemôžu, a tak klamú.

Verejnosť túto novú senzáciu miluje a je fascinovaná celou stroskotaneckou ságou, no Lillian a David sa musia vrátiť k svojim životom a rodinám.

Dotieravá novinárka Genevieve Randallová má však podozrenie, že s ich príbehom nie je úplne všetko v poriadku. Neverí, že ich pobyt na opustenom ostrove s ostatnými stroskotanými bol taký, akým ho prezentujú verejnosti. Je odhodlaná zistiť pravdu a nemieni brať ohľad na životy, ktoré odhalením tajomstva môže zničiť.

V tomto záhadnom príbehu o prežití, tajomstvách a vykúpení musia dvaja obyčajní ľudia spojení tragédiou čeliť pravde… aj za cenu, že ich to navždy rozdelí.


Ostrov (SK)


Přečtěte si knihu Ostrov (SK) online zdarma

Kód: D0357832
EAN: 9788081641268
ISBN: 978-80-8164-126-8
Nakladatel: Motýľ
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 320
Rozměry: 142,0×205,0x29,0mm
Jazyk: Slovensky
Kategorie: Detektivky a napětí