Osteochondróza pro profesionálního pacienta

Posted by

Osteochondróza pro profesionálního pacienta

Stáhnout knihu Osteochondróza pro profesionálního pacienta zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Máte před sebou unikátní knihu, která nemá obdoby! Je to lékařský bestseller, ve kterém jsou poutavou formou předloženy jednak základní pojmy z anatomie páteře, ale také se dozvíte o jednotlivých etapách rozvoje osteochondrózy a o nejnovějších vědeckých poznatcích v oblasti obnovy (regenerace) poškozené meziobratlové ploténky metodou vertebrorevitologie.
Kniha obsahuje mnoho praktických příkladů s výsledky doloženými prostřednictvím snímků z magnetické rezonance, obrázků i fotografií, a to včetně těch, které zachycují, jak se na páteři odrážejí aplikace různých léčebných metod po delším časovém období. V knize jsou zdokumentovány mimořádné výsledky léčby, kdy byl odstraněn výhřez meziobratlové ploténky bez nutností operace. Je zde také popsán a snímky doložen MRI bezprecedentní případ, kdy bylo dosaženo úplné obnovy ploténky, která byla před tím operativně odstraněna.
Kniha je napsána poutavým a živým způsobem a je doplněna příklady ze života i různými exkluzivními poznatky jak z oblasti medicíny, z oblasti exaktních věd (fyziky, geometrie, hydrauliky, akustiky, atd.), tak i z oblasti mezilidských vztahů. Publikace je mimořádně zajímavá jak pro odborníky působící v této oblasti, tak i pro běžného čtenáře. Je to kniha, kterou by měl mít po ruce každý, komu není lhostejné vlastní zdraví a zdraví jeho blízkých.

Štítky:
Nemoci páteře


Osteochondróza pro profesionálního pacienta


Přečtěte si knihu Osteochondróza pro profesionálního pacienta online zdarma

Kód: D0246166
EAN: 9788090479678
ISBN: 978-80-904796-7-8
Nakladatel: Ibis
Vazba: vázaná
Počet stran: 384
Rok vydání: 2014
Rozměry: 134x207x24mm
Váha: 484g
Jazyk: Česky
Kategorie: Záda a klouby