Opráski sčeskí historje 5 – Legsikon vísnamníh událoztí a poztaf narotní historje

Posted by

Opráski sčeskí historje 5 - Legsikon vísnamníh událoztí a poztaf narotní historje

Stáhnout knihu Opráski sčeskí historje 5 – Legsikon vísnamníh událoztí a poztaf narotní historje zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma
Pátý díl oprásků je tu! Pravda, mezi čtvrtým a pátým dílem vyšlo mnoho publikací z dílny Histrickýho ústafu (dále jen HÚ), ale dočkali jsme se. Přeceda HÚ, řečený Jaz, nás nešetří a na všech dvaasedmdesáti stranách knihy nás překvapuje svými znalostmi a nezaměnitelným humorem.

Začíná pěkně zostra knížetem Krokem a jeho objevem, pro lidstvo nejcennějším, pokračuje silnou dvojkou Zmikundem a Huzem, kteří nás naučí šetřit. Bombarduje nás historickými událostmi hlava nehlava a nevyhýbá se ani kampani #metoo. Prostě jako vždycky – zábava a poučení v jednom. No, nekup to.

Opráski sčeskí historje jsou krátké komiksy (stripy) postavené na reálném historickém základu, který někdy doplňuje vykonstruovaná pointa. Správná gramatika v nich jde stranou, velký prostor naopak dostává specifický a často nekorektní humor. Z těchto důvodů mají Opráski sčeskí historje jak mnoho fanoušků, tak i odpůrců.

Poprvé se na facebooku objevily v listopadu 2012 a od té doby počet jejich fanoušků stále stoupá. Je nejvyšší čas, aby postavičky jako Cyril a Metojed, Premisl Autokar II., Zmikund Lucemburski nebo Dement Kutwald našly další příznivce na knižních stránkách.


Opráski sčeskí historje 5 – Legsikon vísnamníh událoztí a poztaf narotní historje


Přečtěte si knihu Opráski sčeskí historje 5 – Legsikon vísnamníh událoztí a poztaf narotní historje online zdarma

Kód: D0451706
EAN: 9788027121892
ISBN: 978-80-271-2189-2
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 72
Rozměry: 144,0×170,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Humor a satira