O nevěře trochu jinak

Posted by

O nevěře trochu jinak

Stáhnout knihu O nevěře trochu jinak zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Pohled na nevěru v knize, kterou právě držíte v ruce, se v mnohém liší od knih, které byly o nevěře dosud napsány.


Je nevěra skutečně něčím přirozeným? Autorka se ve své knize „O nevěře trochu jinak“ zamýšlí mimo jiné nad tím, zda je opravdu normální být nevěrný, jak tvrdí náš „největší odborník na nevěru“ Miroslav Plzák.
Na rozdíl od něj Ida Myslikovjanová nevěru nebagatelizuje, ani ji nevnímá jako program přírody, s nímž bychom se měli naučit trvale žít.


Co s nevěrou? Autorka Ida Myslikovjanová ve své knize zbytečně neteoretizuje, nemoralizuje, nepředkládá zaručené recepty, ale hledá východiska. Snaží se hlavně o pohled na nevěru zevnitř očima podváděného, ale i podvádějícího partnera.


Konkrétní zkušenost s nevěrou je nepřenosná a žádná slova nedokážou zmírnit bolest, kterou lidé prožívají při zjištění, že je partner podvedl, že nedokázal odolat pokušení nebo že miluje někoho dalšího. Přesto je dobré vědět, co prožívají ti druzí, kteří se s nevěrou ve svém životě potýkají. Proto kniha O nevěře trochu jinak obsahuje i jedenadvacet příběhů z poradenské praxe s nastíněním možných východisek z krize, která často hrozí rozpadem manželství.

Štítky:
Nevěra


O nevěře trochu jinak


Přečtěte si knihu O nevěře trochu jinak online zdarma

Kód: D0137594
EAN: 9788072637058
ISBN: 978-80-7263-705-8
Nakladatel: ANAG
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 208
Rok vydání: 2011
Rozměry: 107,0×178,0x12,0mm
Váha: 160g
Jazyk: Česky
Kategorie: Partnerství