Nový dress code – Pravidla oblékání moderního muže

Posted by

Nový dress code - Pravidla oblékání moderního muže

Stáhnout knihu Nový dress code – Pravidla oblékání moderního muže zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Dress code se dnes již nepovažuje za omezení tvořivosti a individuality, nicméně k pochopení pravidel oblékání je stále zásadní, a to i v případě, že se je snažíme překročit.
Tato kniha obsahuje souhrn klasických pravidel pánského oblékání upravených podle moderního vkusu a zároveň slouží jako záchytný bod pro docela nové a originální styly oblékání, jimiž muži každodenně usilují o pohodlí a eleganci.
Text, jehož autorem je věhlasný italský odborník v oblasti současné módy Giuseppe Ceccarelli a který doprovází řada kvalitních fotografií, obsahuje mnoho svědectví a zkušeností skutečných přívrženců pánského oblékání, od generálních ředitelů přes úředníky a dělníky až po umělce a dandyovské šviháky. Zjistíme tak například, jakým způsobem tyto osobnosti přetvořily smoking, aniž by porušily jeho tradici, anebo jaký převrat zapříčinily úpravou obleku „formal attire“. Dozvíme se rovněž, že „zvláštní příležitostí“ k oblékání může být i nová pracovní pozice či změna životního stylu.
Někteří muži vytvářejí svůj styl přirozeně a spontánně, pro jiné jde o pečlivé budování vlastní image. Tato příručka vám postupně odhalí smysl jednotlivých pánských dress codů a krok za krokem vás provede jejich současnými proměnami.


Nový dress code – Pravidla oblékání moderního muže


Přečtěte si knihu Nový dress code – Pravidla oblékání moderního muže online zdarma

Kód: D0443662
EAN: 9788020448873
ISBN: 978-80-204-4887-3
Nakladatel: Mladá fronta
Počet stran: 208
Rok vydání: 2018
Kategorie: Krása a kosmetika