Noční hlídka (E-KNIHA)

Posted by

Noční hlídka (E-KNIHA)

Stáhnout knihu Noční hlídka (E-KNIHA) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Tento text byl k šíření schválen jakožto napomáhající věci Světla.Noční hlídkaTento text byl k šíření schválen jakožto napomáhající věci Tmy. Denní hlídka

Mezi námi žijí Jiní, vyvolená kasta stoupenců sil Světla a Tmy. Legenda vypráví o dávném dnu, kdy jejich armády sváděly krvavý a nelítostný boj. Síly byly vyrovnané a ani jedna strana nedokázala zvítězit. Aby jejich boje nezničily celý svět a rovnováha přitom zůstala zachována, uzavřeli Dohodu. Světlí drží Noční hlídku a bdí nad činy Temných, vojáci temnoty mají Denní hlídku, která dohlíží na činy Světlých. Obě strany se vzájemně respektují a svět je ušetřen nejhorších katastrof.Křehká rovnováha byla udržována po celá staletí, ale starodávné proroctví mluví o příchodu „velkého jiného“, který bude sveden temnou silou, zničí rovnováhu a uvede svět do nové, ještě strašlivější války. Ten čas právě nastává…Noční hlídka je první částí trilogie „Noční hlídka“, „Denní hlídka“ a „Šerá hlídka“. Na její motivy byl v Rusku natočen film, který v návštěvnosti předčil dokonce Pána prstenů.

Kniha byla nominována Akademií Scifi, Fantasy a Hororu za rok 2005 v kategorii Nejlepší fantasy a Nejlepší neangloamerický překlad.

Štítky:
Nadpřirozené bytosti,
Zlo,
Dobro,
Moskva ,
Zfilmováno,
Čarodějové,
Městská (urban) fantasy


Noční hlídka (E-KNIHA)


Přečtěte si knihu Noční hlídka (E-KNIHA) online zdarma

Kód: D0239642
ISBN: 80-7254-671-6
Nakladatel: Triton
Počet stran: 412
Jazyk: Česky
Zabezpečení: Bez Adobe DRM
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Knihu obdržíte ve formátech:
epub mobi