Neviditelný strážce

Posted by

Neviditelný strážce

Stáhnout knihu Neviditelný strážce zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

“Dolores Redondo je po Stiegu Larssonovi novým velkým zjevem žánru,” říká producent larssonovských filmů Peter Nadermann.

Na břehu řeky Baztán, v jednom z nejmagičtějších míst Baskicka, je nalezena záhadně zavražděná mladá žena. Téměř čtyřiadvacet hodin poté je zjištěna souvislost s měsíc starou vraždou jiné dívky.

Amaia Salazarová, inspektorka z oddělení vražd, jíž byl případ přidělen, se tak vrací zpět na místo, kde se narodila a odkud vždycky toužila odejít. Amaia bojuje na dvou frontách: na té profesionální vyšetřuje sérii vražd, která velmi zneklidňuje místní obyvatele; a na osobní, spletité a emocionální, jež bude plná zvratů a překvapivých momentů. Amaia pronásleduje rituálního vraha, inspirovaného silnou psychosexuální symbolikou tradiční baskické mytologie, který bude pokračovat ve svém řádění, zatímco ona bojuje proti profesní žárlivosti některých svých kolegů, proti dávným nevyřešeným konfliktům se svými sestrami a proti ponurému tajemství, jež poznamenalo jejich dětství a které se vrací, aby ji dál trápilo…


Neviditelný strážce


Přečtěte si knihu Neviditelný strážce online zdarma

Kód: D0169334
EAN: 9788087697030
ISBN: 978-80-87697-03-0
Nakladatel: Panteon
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 404
Rok vydání: 2013
Rozměry: 142,0×216,0x38,0mm
Váha: 548g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí