Nebojte se jíst – a hubnout!

Posted by

Nebojte se jíst - a hubnout!

Stáhnout knihu Nebojte se jíst – a hubnout! zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Karolína Katchaba Hrubešová je jednou z nejúspěšnějších foodblogerek, které se na objevily na sociálních sítích za poslední rok. Během té krátké doby se armáda „kačabek“ , jak si říkají členky její převážně ženské facebookové skupiny Jíme a hubneme s Katchabou, rozrostla na 24 tisíc. V současnosti do ní každý den přibývá víc než stovka dalších.

Kniha Nebojte se jíst – a hubnout! s neocenitelnými radami a 130 původními recepty z autorčiny kuchyně není jen výsledkem jejího kuchařského umění, publicistické invence a osobitého vtipu. Katchaba v ní zúročuje především vlastní těžkou cestu od obezity, trápení se a drtivých nejistot (které tak dobře znají lidé s nadváhou) k půvabné, štíhlé a sebevědomé mladé ženě.

Jak to dokázala?

Po experimentech s všemožnými dietami, jejichž výsledkem byl v konečné fázi vždy jen jo-jo efekt a další kilogramy navíc (viz srovnávací fotografie na titulní straně knihy) se rozhodla skončit s nesmyslným hladověním a začít zdravě, pravidelně a vydatně jíst. A už po roce se dostavil efekt zcela jiného druhu – efekt trvale ztracených kilogramů. Bylo jich třiatřicet a může jich být víc. V této knize se dozvíte, jak to lze dokázat pomocí výjimečně chutných a zdravých jídel a hlavně že nemusíte ani trochu hladovět, abyste shodili přebytečná kila. A že to dokážete i vy. NEBOJTE SE JÍST – A HUBNOUT!


Nebojte se jíst – a hubnout!


Přečtěte si knihu Nebojte se jíst – a hubnout! online zdarma

Kód: D0404215
EAN: 9788027029006
ISBN: 978-80-270-2900-6
Nakladatel: Katchaba Food & Fitness
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 180
Rozměry: 195,0×270,0x18,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Zdravá výživa a výživa dětí