Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Posted by

Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

Stáhnout knihu Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Naučte se kreslit, tvořit, vnímat a prožívat věci kolem sebe. Zkuste něco nového!

O kreslení bylo napsáno již mnoho knih. Většina z nich se zabývá buď přesnými postupy, a jsou to spíše takové cvičebnice a omalovánky, nebo vás naopak tlačí do kreslení či jiné kreativní činnosti s tím, že každý z nás je umělec. Ani na jednom z těchto druhů knih není nic špatného, oběma ale něco chybí. V prvním případě pouze obkreslujete to, co před vámi již někdo vytvořil, a ve druhém se vám sice snaží vnuknout, že máte kreativní „já“, ale už vám neprozradí, jak se k němu dostat a využít ho. A právě kniha Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisféru od Betty Edwards vám to přesně ukáže.

Pomocí různých cvičení a lekcí budete schopni „odemknout“ svou pravou mozkovou hemisféru a využívat její schopnosti – pracovat více s představami, symboly a podnítit svou kreativitu. Naučíte se lépe vnímat tvary, proporce, perspektivu a třeba také zlepšíte svůj rukopis.

Využití této knihy ovšem není omezeno čistě na kreslení. Nově nabyté vědomosti se vám budou hodit i v praktickém životě a při řešení různých jiných problémů.

Vše je popsáno přístupnou a srozumitelnou formou v samotné knize, která patří mezi nejprodávanější kreslicí publikace na světě.

Tato kniha je také k dispozici v cenově výhodném balíčku.

Štítky:
Hobby,
Kreslení,
Mozkové hemisféry


Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou


Přečtěte si knihu Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou online zdarma

Kód: D0118726
EAN: 9788074131387
ISBN: 978-80-7413-138-7
Nakladatel: Zoner Press
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 288
Rok vydání: 2011
Rozměry: 175,0×230,0x18,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Ostatní koníčky