NAUČTE SE KRESLIT-NEMRTVÍ

Posted by

NAUČTE SE KRESLIT-NEMRTVÍ

Stáhnout knihu NAUČTE SE KRESLIT-NEMRTVÍ zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Líbí se vám profesionální ztvárnění zrůdných postav v oblíbených filmech Mumie, Silent Hill, Frankenstein nebo Pán Prstenů? Chcete umět namalovat upíra, vampíra, zombii, ghoula, liche nebo revenanta? V tom případě je tato kniha určena právě vám. Kresby a návody v této publikaci poslouží k inspiraci nejen ilustrátorům fantasy žánru, počítačových her nebo animátorům, ale každému, kdo se chce naučit kreslit nemrtvé stvůry.

Lidé si již od počátku věků vytvářejí představy o nemrtvých stvořeních, která i po smrti stále chodí mezi živými. Každý ví, co je to „duch“, ale obecné vnímání nemrtvých se v různých kulturách liší podle doby, historie a místa. Tato kniha vám ukáže, jak zkombinovat základy grafického umění a dobré výtvarné zásady a vytvořit skvělé strašidelné ilustrace. Najdete zde vše, co potřebujete k vytvoření hororových ilustrací, různé způsoby znázornění stupňů rozkladu i realisticky sešlých ostatků. Dozvíte se, jak svým postavám vdechnout tu „správnou děsivost“.

První část se věnuje materiálům, základním technikám a aspektům malování, jako jsou kompozice a světlo. Jádrem knihy je pak část nazvaná Katakomby, kde najdete 30 portrétů nemrtvých s původními nákresy, studiemi detailů a podrobným popisem pracovního postupu.

Bizarní, neotřelé fantasy a sci-fi malby Keitha Thompsona jsou k vidění v mnoha knihách a časopisech po celém světě. Je rovněž autorem knih 50 Robots to Draw and Paint a 50 Fantasy Vehicles to Draw and Paint.

Štítky:
Kreslení,
Malířské techniky,
Umělecké náměty,
Malování,
Nadpřirozené bytosti,
Kreslířské techniky,
Zombie,
Odborná


NAUČTE SE KRESLIT-NEMRTVÍ


Přečtěte si knihu NAUČTE SE KRESLIT-NEMRTVÍ online zdarma

Kód: D0196531
EAN: 9788074130199
ISBN: 978-80-7413-019-9
Nakladatel: ZONER software
Vazba: brožovaná
Počet stran: 128
Rok vydání: 2009
Rozměry: 217,0×280,0x10,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Ostatní koníčky