Naučte se kreslit Lidské tělo

Posted by

Naučte se kreslit Lidské tělo

Stáhnout knihu Naučte se kreslit Lidské tělo zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Druhý dotisk!

Hledáte knihu, která by vás detailně seznámila s lidským tělem a přinesla vám návod, jak je věrně zachytit ve vašich kresbách? Chcete se začít věnovat kreslení lidí a nevíte, jak začít?

Tato kniha plná praktických rad, užitečných tipů a základních technik kreslení je ideální publikací a zdrojem inspirace pro umělce všech úrovní. Obsahuje detailní návody čtyř zkušených umělců, kteří podrobně popisují, jak správně vytvořit realistické portréty a kresby postav. Nechybí zde ani informace o anatomii člověka, o zobrazování lidí různého věku či etnických skupin. Dále se naučíte kreslit postavy v rozličných pozicích. Kniha nabízí i velké množství tipů a triků týkajících se kreslících pomůcek a materiálů, návody ke správnému stínování a mnoha dalším technikám. Jakmile získáte určitou praxi, budete sami schopni pomocí obyčejné tužky zachytit dokonalou podobu vašich rodinných příslušníků a přátel. Především vám však tato kniha přinese velké množství inspirativních obrazů, které můžete reprodukovat a obdivovat.

Kniha je vhodná nejen pro učitele kreslení a výtvarné výchovy všech stupňů vzdělávání, ale je také ideální pomůckou pro zábavu doma s dětmi a pro každého, kdo se chce naučit kreslit člověka.

Štítky:
Lidské tělo,
Kreslířské techniky,
Kresba,
Odborná


Naučte se kreslit Lidské tělo


Přečtěte si knihu Naučte se kreslit Lidské tělo online zdarma

Kód: D0115875
EAN: 9788074130281
ISBN: 978-80-7413-028-1
Nakladatel: Zoner Press
Vazba: brožovaná
Počet stran: 144
Rok vydání: 2009
Rozměry: 229,0×305,0x10,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Ostatní koníčky