Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku

Posted by

Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku

Stáhnout knihu Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Čtyřiatřicet povídek Miloše Čermáka se odehrává dílem u nás, dílem ve Spojených státech, jejichž prostředí autor zná z vlastní zkušenosti. A občas se hrdinové Čermákových příběhů vypraví i mimo náš svět…
Už před lety řekl jeden ze znalců literatury, že Čermák může být naším největším spisovatelem, a to nejen svou výškou (206 cm). Snad by se mu to nakonec podařilo, kdyby nevěnoval tolik času médiím a podnikání. Ale možná by pak neměl dost námětů pro svoje barvité povídky, které píše rychle a občas i na přání – doslova „z fleku“.
Nabídnou vám drama zhuštěné na pár stránek anebo dotek hororu, jindy zas drsný, vlídný či absurdní humor. A můžete se v nich setkat i s Bohem, kterému autor dokáže přidělit lecjakou roli, aniž by popřel jeho právo sledovat věci shůry. Anebo s anděly, kteří se, byť je to nečekané, chovají tak trochu jako my.
Povídky jsou ale v této knížce především o lidech, i když je v jedné z nich hlavním hrdinou procesor DLC-86700-X. Takže tu logicky musí být i láska a sex. Ve škále od něhy dvou starých lidí až po sex divoký a volný, ba dokonce nevšední, pokud lze tím slovem označit úchylku s vášní k moderní kopírce. K přístroji. A až knihu dočtete, zůstanou vám sice v paměti věci často až neuvěřitelné, leč přesto v mnohém věrohodné. Potom vás asi napadne, že je v tom hodně pravdy.

Štítky:
České povídky


Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku


Přečtěte si knihu Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku online zdarma

Kód: D0253948
EAN: 9788087423646
ISBN: 978-80-87423-64-6
Nakladatel: Daranus
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 224
Rok vydání: 2014
Rozměry: 158,0×213,0x28,0mm
Váha: 426g
Jazyk: Česky
Kategorie: Společenské romány