Moonwalk – Jediná autobiografie Michaela

Posted by

Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela

Stáhnout knihu Moonwalk – Jediná autobiografie Michaela zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha je kronikou Jacksonových skromných začátků na americkém středozápadě, jeho prvních kroků s Jackson Five a nakonec i bezprecedentního sólového úspěchu s hity jako „Beat It“, „Rock With You“, „Billie Jean“ a „We Are the World“. Ale nejen to, zpěvák neopomíjí ani historii svého tanečního stylu, jehož součástí je i proslulý Moon Walk – Měsíční krok, který jej tolik proslavil.
Ale nejen zářivý svět showbusinessu nalezne čtenář. S nečekanou upřímností vypráví Michael o přátelství s lidmi jako je Diana Ross, Berry Gordy, Marlon Brando, Quincy Jones, Paul McCartney a Brooke Shields, vypráví o svých rodinných vztazích a vypráví i o osamělosti slávy, která ho potkala.
Ve Spojených státech vyjde kniha 13.10. 2009. Ve stejném, nebo velmi podobném termínu vyjde i v České republice.
Nové vydání bude obsahovat kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od „osoby velmi známé ve světě showbusinessu, která měla k Michaelovi velmi blízko“ a také bude obsahovat doslov nakladatele Shaye Arehearta, který spolupracoval již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou (zemřela v roce 1994).
„Nové vydání jediné Michaelovy autobiografie mě trochu smutně vrací do doby, kdy jsme na ní spolupracovali. Byla to vynikající a výjimečná zkušenost. Michael byl velmi talentovaný a okouzlující člověk. Bylo velkou výsadou a také velkou profesionální výzvou spolupracovat s ním,“ říká Areheart, nyní vice-president vydavatelství Harmony Books. „Nové vydání Moonwalku pokračuje v oslavě jeho života a ukáže nejen jeho kariéru vynikajícího umělce, ale i jiné pozoruhodné stránky jeho osoby, které možná nebyly tak známé.“
Kniha Moonwalk je doprovázena řadou fotografií z rodinného alba Jacksonových a z osobních archivů samotného zpěváka, stejně jako jeho kresbami, které vytvořil výhradně pro tuto knihu.
Prostředky získané z pozůstalosti budou předány do Michael Jackson Family Trust k podpoře Jaksonových dětí a jejich matky, stejně jako pro charitativní úsilí, kterému se věnoval celý svůj život.

Štítky:
20-21. století,
Kultura a společnost,
Zpěváci,
Autobiografie,
Zpěváci – spojené státy americké,
1958-2009,
Zpěváci a zpěvačky


Moonwalk – Jediná autobiografie Michaela


Přečtěte si knihu Moonwalk – Jediná autobiografie Michaela online zdarma

Kód: D0107000
EAN: 9788090399785
ISBN: 978-80-903997-8-5
Nakladatel: IFP Publishing
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 320
Rok vydání: 2009
Rozměry: 150,0×240,0x25,0mm
Váha: 706g
Jazyk: Česky
Kategorie: Hudba