Moje vítězství nad autismem

Posted by

Moje vítězství nad autismem

Stáhnout knihu Moje vítězství nad autismem zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Když byly Paulovi čtyři roky, dozvěděli se jeho rodiče od lékařů, že je postižen autismem. Po prvotním šoku se Tamara Morar odmítla smířit s tím, že jejímu synovi údajně není pomoci, s pesimismem lékařů a se vzdělávacím systémem, v němž pro Paula není místo. Začala si shánět informace a na základě metody vypracované zkušenou terapeutkou věnovala veškerý svůj čas a energii pokusu „dostat svého syna zpátky“.
Začátky jsou krušné – ze všeho nejdřív se jí totiž musí podařit vůbec nějak upoutat jeho pozornost. Ve své knize, kterou, jak sama říká, napsala „jako rodič pro rodiče“, popisuje trnitou a dlouhou cestu, kterou absolvovala se svým synem, jenž dnes chodí do normální školy a v mnoha aspektech se autistických rysů zcela zbavil.
Tamara Morar netvrdí, že nalezla „zázračný prostředek“ na autismus nebo že její metoda funguje u všech takto postižených dětí stejně. Chce jen rodičům, kteří mají podobné starosti jako ona, vylíčit své osobní zkušenosti a úspěchy a dodat jim trochu odvahy a naděje.

Štítky:
Autobiografické příběhy,
Výchova dítěte,
Speciální pedagogika,
Autismus,
Děti s autismem,
Speciální vzdělávací potřeby


Moje vítězství nad autismem


Přečtěte si knihu Moje vítězství nad autismem online zdarma

Kód: D0185418
EAN: 9788073633677
ISBN: 9788073633677
Nakladatel: Dokořán
Vazba: brožovaná
Počet stran: 168
Jazyk: Česky
Kategorie: Specifické problémy a poruchy