Manuál pro milovníka kávy – Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu

Posted by

Manuál pro milovníka kávy - Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu

Stáhnout knihu Manuál pro milovníka kávy – Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Autorka si s vysvětlováním, co všechno příprava chutné kávy obnáší, co je k tomu zapotřebí, dala neskutečnou práci a její výsledek stojí opravdu za to. O tom ostatně svědčí ohlasy a ocenění, které za knihu dostává.

Dozvíte se například, co vše ovlivňuje kvalitu kávy, její sílu, hořkost, a naučíte se kávu správně kupovat, mlít, dávkovat, zalévat. Poučíte se o různých druzích kávy, které si můžete uvařit, a postupně se vyznáte v celé hitparádě nejrůznějších mlýnků, kávovarů, filtrů, konvic a dalších pomůcek, které nabízí náš trh. A nejen vyznat, vy se je naučíte i správně používat!

Poznáte, jaké druhy kávy se pěstují, čím se od sebe navzájem odlišují, odkud se dovážejí. Budete umět rozlišovat jejich vlastnosti, aroma, chutě a příchutě. A na závěr se naučíte všelijaké triky, když se něco nepovede, uvařená káva je příliš slabá, nebo naopak příliš hořká, nebo se vám prostě povedlo koupit nekvalitní produkt.

Na vše má tato kniha radu a vy díky ní budete mít požitek z pití kávy daleko větší než dříve.


Manuál pro milovníka kávy – Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu


Přečtěte si knihu Manuál pro milovníka kávy – Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu online zdarma

Kód: D0431322
EAN: 9788027106400
ISBN: 978-80-271-0640-0
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 264
Rok vydání: 2018
Rozměry: 142,0×198,0x16,0mm
Váha: 303g
Jazyk: Česky
Kategorie: Nápoje a koktejly