Manažerské katastrofy

Posted by

Manažerské katastrofy

Stáhnout knihu Manažerské katastrofy zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha Manažerské katastrofy obsahuje případové studie zaměřené na nejrůznější manažerské situace v oblasti řízení lidí, vztahů na pracovišti, řízení firmy a strategického plánování. Texty konzultanta v oblasti managementu Jakuba Noska, které dříve vycházely v ekonomickém měsíčníku BIZ, doplní aktuální komentáře manažerů a podnikatelů z nejrůznějších sfér byznysu.


Probouzíte se s neradostnou myšlenkou na cash flow, zmenšující se tržní podíl nebo rostoucí fluktuaci? Praktický průvodce reálnými situacemi a reálnými problémy v byznysu vám pomůže předcházet menším či větším katastrofám, které při podnikání často nastávají. Vybaví vás paletou možných řešení a donutí vás přemýšlet o tom, jak byste se v napjaté situaci sami zachovali.


Co nastane, když: – majitel firmy přecení svou znalost trhu – informace neplynou tak, jak mají – ředitel je dobrý operativní manažer, ale ne lídr – projektový manažer postrádá základní manažerské schopnosti – celá firma je rukojmím několika lidí z IT oddělení – expanze nevyjde, firma je oslabená a investor nabízí směšnou částku za její akvizici – firma nezvládá rapidní růst „Manažerské katastrofy ukazují obrovskou pestrost možností a nutné kreativity, která s podnikáním souvisí. Podnikatelé a manažeři v české kotlině nepředstavují právě populární druh.


Autor knihy poukazuje na některé aspekty podnikání, které si zaslouží mimořádnou pozornost. Valná většina podnikatelů-manažerů měla dobré úmysly, ale nebyla úspěšná. Vynaložili však maximální úsilí, aby situaci zvládli. Kdo si prošel něčím takovým, stane se jiným člověkem. Není jisté zda lepším, nepochybně však s větším respektem k životu.“ —Ladislav Chodák, podnikatel Jakub Nosek Majitel společností Atwave Consulting a 7i Advisors. Od roku 1994 se zabývá manažerským poradenstvím se zaměřením na tvorbu strategií, jejich plánování, performance management a restrukturalizace. Jeho zatím posledním projektem je portál www.7i.cz, který je zaměřen na zprostředkování andělských investic do rozvíjejících se projektů

Štítky:
Podnikový management,
Ekonomie, obchod, finance,
Studie,
Monografie,
Strategický management,
Případové studie,
Personální management,
Management konfliktů,
Krizový management


Manažerské katastrofy


Přečtěte si knihu Manažerské katastrofy online zdarma

Kód: D0118251
EAN: 9788025126912
ISBN: 978-80-251-2691-2
Nakladatel: CPress
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Počet stran: 256
Rozměry: 170,0×230,0x20,0mm
Váha: 620g
Jazyk: Česky
Kategorie: Finance