Malá kniha etikety – balíček 4 kníhy (…pro celou rodinu, …pro každý den, …u stolu, …pro firmu a úřad)

Posted by

Malá kniha etikety - balíček 4 kníhy (...pro celou rodinu, ...pro každý den, ...u stolu, ...pro firmu a úřad)

Stáhnout knihu Malá kniha etikety – balíček 4 kníhy (…pro celou rodinu, …pro každý den, …u stolu, …pro firmu a úřad) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Malá kniha etikety pro celou rodinu
S většinou společenských situací se poprvé setkáváme v rodině – své děti učíme správnému stolování, většinou jdou s námi poprvé na návštěvu, do divadla nebo na koncert a účastí se rodinných oslav narozenin nebo svatby. Mezi lidmi, které známe a kteří nám jsou blízcí, se můžeme učit my i naše děti společenskému chování bez zbytečné nervozity. V knize Ladislava Špačka najdete všechny důležité události, s nimiž se v rodině můžete setkat.

Malá kniha etikety pro každý den
Ve třetím dílu série, Malé knize etikety pro každý den, se čtenář dozví, jak je to se společenskou nadřazeností, kdo se komu představuje a kdo komu nabízí ruku, zda lze odmítnout nabídku tykání a mnoho jiných rad pro každodenní situace.

Malá kniha etikety u stolu
Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Seznámíme se s pravidly zasedacího pořádku, se správným chováním u stolu, dozvíme se, jak správně prostřít, jak nakládat s ubrouskem, jak držet příbor, jak jíst polévku, krevety, mušle, těstoviny, co s párátkem. V závěru se dozvíme více o různých typech stolování – banketu, rautu, nebo u nás méně známý revéllion.

Malá kniha etikety pro firmu a úřad
Pátým dílem, zaměřeným na pravidla etikety na pracovišti, se uzavírá řada praktických rádců společenského chování. Malá kniha etikety, tentokrát pro firmu a úřad, nabídne rady, jak se chovat na pracovišti od prvního dne do odchodu do důchodu, jak má správně probíhat pracovní oběd či návštěva významného hosta. V závěru autor čtenáře seznámí se zvyky v jiných částech světa.

Štítky:
Kariéra,
Životní pomoc,
Hobby – příručky


Malá kniha etikety – balíček 4 kníhy (…pro celou rodinu, …pro každý den, …u stolu, …pro firmu a úřad)


Přečtěte si knihu Malá kniha etikety – balíček 4 kníhy (…pro celou rodinu, …pro každý den, …u stolu, …pro firmu a úřad) online zdarma

Kód: D0210551
EAN: 9788020432094
ISBN: 978-80-204-3209-4
Nakladatel: Mladá fronta
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 592
Rok vydání: 2013
Rozměry: 128,0×174,0x52,0mm
Váha: 996g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku