Lovec přízraků – Vraždy, které šokovaly republiku

Posted by

Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku

Stáhnout knihu Lovec přízraků – Vraždy, které šokovaly republiku zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním… Jaká byla realita?
Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky.
Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese – která svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu.
Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu. Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení… Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.

Štítky:
Historie


Lovec přízraků – Vraždy, které šokovaly republiku


Přečtěte si knihu Lovec přízraků – Vraždy, které šokovaly republiku online zdarma

Kód: D0008587
EAN: 9788087027592
ISBN: 978-80-87027-59-2
Nakladatel: Epocha
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 432
Rok vydání: 2008
Rozměry: 150,0×220,0x30,0mm
Váha: 69g
Jazyk: Česky
Kategorie: Česká a slovenská próza