Lincolnův mýtus

Posted by

Lincolnův mýtus

Stáhnout knihu Lincolnův mýtus zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Co když prezident Lincoln podepsal dokument, který ohrožuje současnou podobu Spojených států? A co když se ten dokument ocitl v nesprávných rukách?

Září 1861. Není všechno takové, jakým se jeví. Tento záhadný vzkaz a k němu připojené tajemství putovaly od jednoho amerického prezidenta k druhému, až skončily v rukou Abrahama Lincolna. Na pozadí krvavých střetů občanské války se musí Lincoln rozhodnout, jak s třaskavou informací naložit: má zachránit tisíce amerických životů, anebo zabránit tomu, aby se mladý národ nenávratně rozpadl na kusy?

Současnost. Vyšetřování dávných událostí z časů občanské války rozpoutá politickou bitvu mezi Bílým domem a vlivným utažským senátorem. Může s tím nějak souviset únos operativce amerického ministerstva spravedlnosti v Dánsku? Onen muž padl do rukou nebezpečného fanatika, který je posedlý božskou vizí, že právě on má uvést v život slova velkého mormonského proroka… Za daných okolností nezbývá šéfce zpravodajské služby nic jiného, než sáhnout po telefonu a zavolat svému bývalému agentovi do Kodaně.

Cotton Malone se znovu vydává na životu nebezpečnou misi, nad níž se vznáší stín dávného Lincolnova tajemství. Přestává být jasné, kdo je přítel a kdo nepřítel. Jisté je jediné: že v sázce je osud Spojených států amerických.

Štítky:
Americké romány,
Dobrodružné romány


Lincolnův mýtus


Přečtěte si knihu Lincolnův mýtus online zdarma

Kód: D0257888
EAN: 9788074980572
ISBN: 978-80-7498-057-2
Nakladatel: Domino
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 520
Rok vydání: 2015
Rozměry: 140,0×212,0x43,0mm
Váha: 61g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí