Lexicon 5 Polský velký slovník – CD ROM

Posted by

Lexicon 5 Polský velký slovník - CD ROM

Stáhnout knihu Lexicon 5 Polský velký slovník – CD ROM zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořádně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má mnoho nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši (mouse-over).

Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi “klasickou” aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (Windows XP a novější), Linux a Mac OS X. K dispozici je také varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu. U platforem Linux a Mac OS X funguje namísto mouse-over automatické přebírání textu vložením do schránky (např. jeho označením).

Slovník je původním autorským dílem firmy Lingea. Obsahuje přes 98 000 nejfrekventovanějších slov a je tak největším polsko-českým, česko-polským elektronickým slovníkem na našem trhu. Hesla jsou, kromě překladů a významových upřesnění, doplněna o velké množství užitečných příkladů z reálného života, nechybí ani ustálená spojení a idiomatické obraty. Zcela unikátní je morfologické vyhledávání umožňující najít slovo v jakémkoli jeho tvaru, což spolu s kvalitním fulltextem poskytuje uživateli prakticky neomezené možnosti hledání slovních spojení apod. K dispozici je také funkce učení a zkoušení na základě předdefinovaných tematických okruhů z nejrůznějších oblastí života.

Slovník se jistě stane šikovnou pomůckou nejen pro pokročilé uživatele jazyka, ale ocení jej i ti, kdo se polštinu učí nebo s ní začínají.

Štítky:
Česky,
Slovenština,
Vícejazyčné překladové slovníky,
Cd-rom,
Polština,
Jazyky – polsky,
Naučná literatura – polsky,
Slovníky – polsky


Lexicon 5 Polský velký slovník – CD ROM


Přečtěte si knihu Lexicon 5 Polský velký slovník – CD ROM online zdarma

Kód: D0002502
EAN: 9788087062791
ISBN: 978-80-87062-79-1
Nakladatel: Lingea
Rok vydání: 2015
Rozměry: 134,0×194,0x18,0mm
Váha: 7g
Jazyk: český, polský
Kategorie: Ostatní