Letopisy Vukogvazdské družiny 3

Posted by

Letopisy Vukogvazdské družiny 3

Stáhnout knihu Letopisy Vukogvazdské družiny 3 zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Originální česká fantasy Letopisy Vukogvazdské družiny pokračuje ve třetím svazku.
Ani po Orlohoru nemají Vukogvazdští čas na odpočinek. Doprovázejí kudúcké kupce po cestách drangenských společně s jejich zbrojnou skupinou – třemi sličnými děvami. Stezky jsou to záludné, mnohá nebezpečí i bestie na nich číhají. A jak se říká – kam čert nemůže, nastrčí ženskou. Ať už v podobě krvelačné strigy, zákeřné harpyje nebo hubaté holky.
Avšak i na Vukogvazdské se může usmát štěstí a po časech hubených snad přijdou časy bohaté. Cesta k bohatství ovšem vede Vlčím hvozdem, který postupně odkrývá svá tajemství. Naši nehrdinové velmi brzy zjistí, že v nouzi poznáš trpaslíka a že peníze nesmrdí, nejsou-li kudúcké.
Do toho se z Říše šíří zkazky o začínající vojně, nad Mladčí létá drak a hvozdem se čím dál víc potulují smečky útočných vlků… Meoda, Rinvit i Dargos tak stojí na rozcestí a musejí se rozhodnout, kterým směrem se vydat.
I ve třetím dílu oblíbené české fantasy bublá v kotlíku hrachová kaše, sbírá se dračí lejno a tříbí se nečekaná přátelství, která neposkvrní ani prasklý sud kolomazu!

Štítky:
České romány


Letopisy Vukogvazdské družiny 3


Přečtěte si knihu Letopisy Vukogvazdské družiny 3 online zdarma

Kód: D0273029
EAN: 9788088029076
ISBN: 978-80-88029-07-6
Nakladatel: Gorgona
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 400
Rok vydání: 2015
Rozměry: 128,0×200,0x31,0mm
Váha: 365g
Jazyk: Česky
Kategorie: Fantasy