Kyvadlo a zdraví

Posted by

Kyvadlo a zdraví

Stáhnout knihu Kyvadlo a zdraví zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kniha obsahuje vzorových 35 tabulek k měření a pochopení práce s kyvadlem.
Kniha Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého nabízí každému člověku možnost porozumět vlastnímu zdraví a vyléčit mnoho zdravotních problémů, se kterými se současná civilizace potýká. Navíc nabízí jednoduchou a spolehlivou preventivní metodu pro zdraví, kterou může zvládnout každý, kdo o to bude mít upřímný zájem. Konkrétní popis jednotlivých postupů a metod je unikátní. Velký důraz je kladen na souvislosti a propojení jednotlivých kroků.
Autor tak čtenáře provází od úplných základů práce s kyvadlem v oblasti léčení až po kompletní rozbor a nalezení řešení zdravotních problémů.

O autorovi:
Pavel Hanzal (5.8.1975 v Praze) se práci s kyvadlem věnuje již od dětství. Mezi jeho zájmy patří také astrologie, výklad karet, alternativní metody léčby, karmické a duchovní souvislosti. Vzdělání získal zejména samostudiem, ale také navštěvoval přednášky a kurzy předních českých odborníků na jednotlivá témata. Své znalosti a zkušenosti realizuje ve své každodenní praxi. Profesionálně se věnuje poradenství v oblastech astrologie, výkladu karet, léčitelství, karmy a duchovního rozvoje. Tyto obory zároveň vyučuje na svých kurzech a seminářích.

Štítky:
Vesmírná harmonie,
Duše a tělo,
Siderické kyvadélko,
Psychotronika


Kyvadlo a zdraví


Přečtěte si knihu Kyvadlo a zdraví online zdarma

Kód: D0136011
EAN: 9788026005827
ISBN: 978-80-260-0582-7
Nakladatel: Astrologický institut
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 90
Rozměry: 150,0×215,0x12,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína