Kreativní učení

Posted by

Kreativní učení

Stáhnout knihu Kreativní učení zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kreativní učení, pro děti i dospělé, dokáže stres z učení přeměnit v radost z učení. Kniha Kreativní učení nám umožní pochopit, proč máme problémy s učením. „Kreativní učení“ je nové a jedinečné v tom, jak dokáže stres z učení přeměnit v učební potenciál.

Kreativní učení pro děti i dospělé

Mít zdravé děti, které se správně vyvíjejí, není žádná náhoda, ale práce. Nejlepší vedení je takové, při němž jsme sami příkladem. Proto: Pomozte svým dětem si vytvořit hodnoty, které jim nikdo a nic nevezme. Pomozte jim hledat nové cesty, jak se učit bez stresu.

Energetická cvičení a mudry

Kniha Kreativní učení obsahuje energetická cvičení, která jsou odvozena z kineziologie a tradiční čínské medicíny, jimiž se aktivují meridiány známé z akupunktury a obsahuje také speciální prstové cviky, zvané mudry, které podporují tělo v jeho vlastní léčivé síle.

Učení ve stresu se stane minulostí

Kreativní učení není kniha, která nás utvrdí v našem stresu, který při učení máme, ale ukáže nám, že stres při učení je přirozený a že „učení bez stresu“ nikdy neexistovalo. Budeme-li se stresovat tím, že máme stres, nikdy se nic nenaučíme.

Štítky:
Děti,
Tělesná cvičení,
Energetický systém člověka,
Učení,
Mudry,
Kreativita,
Antropomotorika,
Mudry – terapeutické účinky,
Kariéra


Kreativní učení


Přečtěte si knihu Kreativní učení online zdarma

Kód: D0003535
EAN: 9788072636228
ISBN: 978-80-7263-622-8
Nakladatel: ANAG
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 88
Rok vydání: 2010
Rozměry: 167,0×240,0x3,0mm
Váha: 198g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku