Kouzelné umění čínské masáže

Posted by

Kouzelné umění čínské masáže

Stáhnout knihu Kouzelné umění čínské masáže zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Tato kniha je praktickým návodem k osvojení základních technik čínské masáže. S jistou dávkou citu lze již po několika měsících ovládnout základy této léčebné metody, kterou lze efektivně použít při mnoha onemocněních.
Kniha je rozdělena na tři části, v první jsou vyloženy principy čínské masáže, základní techniky a nejběžnější užívané body celého těla. Druhá, nejdelší část se zabývá léčbou nejčastějších zdravotních problémů pomocí masáže. Po krátkem úvodu jsou ke každému typu nemoci uvedeny ilustrované postupy masážních technik. Nemoc je chápána jako stav nerovnováhy organismu, který je třeba v souladu s duchem tradiční čínské medicíny regulovat. Probráno je postupně celé tělo se všemi neduhy, které v životě přicházejí, počínaje bolestí hlavy, tikem v obličeji, přes tenisový loket, vykloubení a vymknutí, bolesti nervů mezižeberních, sedacího aj., bolesti žaludku, nadýmání, průjmy, zácpy, bolesti bederní páteře, zranění kolen, výtoky, částečné ochrnutí, obvyklá zranění sportovců až po masáž před cvičením a po něm.
Závěrečná část je věnována automasáži. Je doplněna sestavou čínského bojového umění wu shu “Osm technik Jin gang”, určenou jak zájemcům o čínské kung-fu, tak i lidem hledajícím vhodné tělesné cvičení.

Štítky:
Masáže,
Péče o tělo


Kouzelné umění čínské masáže


Přečtěte si knihu Kouzelné umění čínské masáže online zdarma

Kód: D0001446
EAN: 9788085213867
ISBN: 80-85213-86-9
Nakladatel: Pragma
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 278
Rok vydání: 2002
Rozměry: 127,0×182,0x16,0mm
Váha: 188g
Jazyk: Česky
Kategorie: Medicína a alternativní medicína