Komunikace a prezentace – Umění mluvit, slyšet a rozumět – 2. vydání

Posted by

Komunikace a prezentace - Umění mluvit, slyšet a rozumět – 2. vydání

Stáhnout knihu Komunikace a prezentace – Umění mluvit, slyšet a rozumět – 2. vydání zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Komunikace dnes, kdy většinu věcí děláme ve spolupráci s ostatními, stále více rozhoduje o úspěchu a neúspěchu. Kolik dobrých nápadů se již ztratilo bez užitku, protože je autor neuměl vysvětlit ostatním, tedy vlastně prodat? Kolik vztahů se již rozpadlo ne proto, že se lidé přestali mít rádi, ale proto, že si to neuměli říci? A kolik nenávisti již vzniklo z nepochopení?
V novém vydání knihy uznávaného lektora a konzultanta se dozvíte, jak se chovat v nejčastějších komunikačních situacích – když potřebujete něco pochopit, něco vysvětlit, vést s někým rozhovor, řídit diskusi, zařídit, aby si někdo něco pamatoval, někoho o něčem přesvědčit či dokonce motivovat k určitému jednání. Nové vydání je rozšířeno o kapitolu o osobnostních typech, jejich vlivu na průběh komunikace a rady, jak s různými typy jednat, diskutovat či je o něčem přesvědčit. Čtivý a prakticky zaměřený výklad je prokládán řadou obrázků a příkladů z praxe. Komunikační návyky významně spolurozhodovaly o úspěchu a přežití vlastně od doby, kdy vznikl život. Toto své kouzlo neztratily ani dnes, v moderním světě globálních sítí, všelidských problémů i sdílených nadějí. Poučte se z knihy, jejíž tichou spoluautorkou je současná komunikační praxe.

Štítky:
Partnerství, vztahy,
Komunikační dovednosti,
Interpersonální komunikace,
Prezentace informací,
Komunikace (sdělování),
Komunikace,
Kariéra


Komunikace a prezentace – Umění mluvit, slyšet a rozumět – 2. vydání


Přečtěte si knihu Komunikace a prezentace – Umění mluvit, slyšet a rozumět – 2. vydání online zdarma

Kód: D0155681
EAN: 9788024744841
ISBN: 978-80-247-4484-1
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 200
Rok vydání: 2012
Rozměry: 167,0×240,0x11,0mm
Váha: 354g
Jazyk: Česky
Kategorie: Psychologie a komunikace