Kniha lží – brož.

Posted by

Kniha lží - brož.

Stáhnout knihu Kniha lží – brož. zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Bible ve 4. kapitole knihy Genesis pojednává o bratrovraždě Kaina, který zabil Ábela. O jednom faktu však mlčí: Jak k tomu došlo? Jakou zbraň vzal Kain na bratra? To nám po staletí zůstává utajeno.
Když byl v roce 1932 zabit Mitchell Siegel dvěma výstřely do prsou, jeho truchlící syn snil o neprůstřelném člověku. Stvořil Supermana, největšího hrdinu všech dob, a tato nikdy nevyřešená vražda měla s biblickým příběhem jistou podobnost. Nenašla se smrtící zbraň. Na Floridě ve Fort Lauderdale čelí Cal Harper rodinné tragédii. Jeho dlouho nezvěstný otec je postřelen pistolí, kterou vyšetřovatelé spojují s vraždou Mitchella Siegela v dvaatřicátém, nicméně krátce po překvapivém setkání Cala s otcem jsou oba napadeni nelítostným vrahem, jenž má na těle vytetované Kainovo znamení.
Tak začíná honička za první vražednou zbraní na světě a závod s časem vrací Cala zpět do minulosti. Seznamuje se se skutečným příběhem Kaina a Ábela, s osmdesát let starou nevyřešenou záhadou a dostává se na stopu tajemné organizace z minulého století, jejíž členové se před ničím nezastaví.


Kniha lží – brož.


Přečtěte si knihu Kniha lží – brož. online zdarma

Kód: D0139545
EAN: 9788074610929
ISBN: 978-80-7461-092-9
Nakladatel: BB ART
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 352
Rok vydání: 2012
Rozměry: 130,0×200,0x30,0mm
Váha: 344g
Jazyk: Česky
Kategorie: Detektivky a napětí