Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC

Posted by

Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC

Stáhnout knihu Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Nic pracuje jako nic! Nic je ideální učitel. Učí příkladem. Je neohrožující, klidné a tolerantní. Nechová zášť a nikdy se necítí provinile. Vždy je přítomné, nikdy se nestará o budoucnost nebo minulost. Nic je protiváhou šíleně hektickým životům, které vedeme. Udělá vás šťastnějšími, zdravějšími a úspěšnějšími.

Nicnedělání je perfektní technika
Na nejnovějších vědeckých myšlenkách vám tato průkopnická kniha představí mimořádné výhody nicnedělání. Na těchto stránkách se rodí nová filozofie lidského potenciálu. Prozkoumáte-li tuto filozofii, najdete odpovědi na mnoho otázek, které nešly do hlavy nejen vám osobně, ale lidstvu jako celku. Budete-li praktikovat tyto techniky, zažijete zlepšení zdraví, větší naplnění svých talentů a možností a delší, spokojenější život.

Nedělejte nic, jen si užívejte výsledky
Získejte výsledky ze svojí první zkušenosti. Naučíte se deset praktických a okamžitě účinných technik, které vyžadují minimální úsilí, žádné znalosti, žádné myšlenky, žádné emoce, a dokonce nevyžadují ani víru v samotný proces. Výsledek začíná okamžitě a nadále roste dlouho poté, co tuto knihu odložíte stranou. Tak, jako by jste tam byli s ním, Dr. Kinslow vás osvítí a inspiruje k radosti, k možnostem a síle nic nedělat.

Štítky:
Životní harmonie,
Osobní růst,
Mysl a tělo,
Řešení problémů,
Sebeuvědomování,
Rozšířené vědomí


Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC


Přečtěte si knihu Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC online zdarma

Kód: D0316717
EAN: 9788075540140
ISBN: 978-80-7554-014-0
Nakladatel: ANAG
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 192
Rok vydání: 2016
Rozměry: 140,0×215,0x12,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Šťastný a úspěšný život