Karmický tarot

Posted by

Karmický tarot

Stáhnout knihu Karmický tarot zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Karmický tarot – systém, který využívá síly a vlivu minulých životů, aby vnesl světlo do života současného.
V této precizně zpracované knize se může český čtenář seznámit s metodou výkladu tarotových karet, jež umožňuje zkušeným i začínajícím vykladačům vnímat každodenní život v kontextu minulých vtělení. Autor s 30letou zkušeností vysvětluje pozadí výkladu a naznačuje, jak velká hodnota se skrývá ve studnici poznání a čeká na ty, kdo přijdou a odhalí mystérium tarotu jako duchovního rádce.
Tato publikace detailně popisuje archetypální principy, na nichž staví všechny významné filozofie a náboženství. V první části se podrobně seznámíte s definicí karmy a způsoby, jak spatřovat její působení skrze tarot; a definicí karmického schématu a s výkladem čtyř aspektů osobnosti; nebudou chybět také definice jednotlivých pozic karmického schématu a výklad velkých a malých arkán.
Druhá část dává čtenáři možnost uplatnit nové poznatky v praxi. Odkrývá jednotlivé prvky a mechanismy výkladu a poskytuje specifická vodítka pro výklad karet na základě karmického schématu. Pro každou z 22 pozic je podána interpretace každé ze 78 karet tarotové sady, včetně výkladu obrácených pozic. Tarot se tak může ve vašich rukou proměnit ve stálého rádce pro každodenní problémy i hluboké filozofické otázky.

Štítky:
Vykládání karet,
Předpovídání budoucnosti


Karmický tarot


Přečtěte si knihu Karmický tarot online zdarma

Kód: D0112823
EAN: 9788073363741
ISBN: 978-80-7336-374-1
Nakladatel: Fontána
Vazba: Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran: 278
Rozměry: 150,0×220,0x45,0mm
Váha: 590g
Jazyk: Česky
Kategorie: Tarot a věštění