Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Posted by

Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Stáhnout knihu Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V knize autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cestě k sebeprobuzení, kterou sám prošel během svého pobytu v Indii u skupiny himálajských mnichů. JULIÁNOVA CESTA přináší odpovědi na životně důležité otázky, které si klade každý z nás, kdo je ochoten vykročit na cestu k sebepoznání a naplnění svého osudu.
Julián Mantle vstupuje do života Dara Sandersona, muže středního věku, který, ačkoli má na první pohled vše, co si lze přát, je vnitřně hluboce nešťastný a nenaplněný. Díky setkání s mnichem se vydává na šestiměsíční odyseu za nalezením autentického já a rozvinutím svých nevyužitých sil a vnitřního potenciálu.
Tato kniha nám ukazuje, jak se naučit proměňovat touhy svého srdce ve skutečnost a začít žít životem, k němuž jsme předurčeni. Prostřednictvím názorných inspirativních poučení a rad nás vede k překonání omezujících názorů a obav, které nám brání následovat své sny, objevit a spoluvytvářet svůj osud a v konečném důsledku získat osobní svobodu, trvalý vnitřní mír a štěstí, na které máme všichni přirozené právo.
Tato cesta – Juliánova cesta – odráží věčnou, archetypální cestu vůdce či hrdiny a lze ji v rozličných podobách nalézt v mnoha starodávných textech jak východní tak západní literatury.

Robin S. Sharma patří mezi nejznámější a nejrespektovanější odborníky v oblasti osobnostního rozvoje a růstu. Je autorem bestsellerů Leadership Wisdom, Family Wisdom, The Saint, the Surfer and the CEO a Who Will Cry When You Die. Jeho kniha Mnich, který prodal své ferrari byla přeložena do čtyřiačtyřiceti jazyků.

Štítky:
Životní harmonie,
Duchovní poznání,
Sebepoznání,
Osobní růst,
Prózy,
Filozofie ducha,
Smysl života,
Náboženské prózy,
Duchovní cesta,
Smysl života – duchovní pojetí,
Duchovní literatura,
Orientální filozofie,
Vnitřní konverze


Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari


Přečtěte si knihu Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari online zdarma

Kód: D0002587
EAN: 9788087067789
ISBN: 978-80-87067-78-9
Nakladatel: Rybka Publishers
Vazba: vázaná
Počet stran: 224
Rok vydání: 2010
Rozměry: 130,0×205,0x30,0mm
Váha: 318g
Jazyk: Česky
Kategorie: Světová próza