Jony Ive: Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (E-KNIHA)

Posted by

Jony Ive: Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (E-KNIHA)

Stáhnout knihu Jony Ive: Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (E-KNIHA) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Fenoménu Apple se publicista Leander Kahney věnuje přes deset let. Napsal tři knížky, včetně Cult of Mac. V knize Jony Ive – génius stojící za nejlepšími produkty Apple se zaměřil na viceprezidenta Apple pro průmyslový design a blízkého přítele Steva Jobse, vývojáře, který sehrál klíčovou roli při vzniku úspěšných produktů Apple posledních let. MacBook, iPad, iPhone a další – jejich jednoduchý a uživatelsky přívětivý design pochází právě z jeho hlavy.
Tichý a uzavřený génius, který pracuje 70 hodin týdně
Říká se, že jestliže byl Steve Jobs tělem Apple, je Jony Ive jeho duší. Na veřejnosti tichý a nenápadný muž patří k nejoriginálnějším průmyslovým designérům současnosti. Kancelář, kde tráví 70 hodin týdně, je obestřena tajemstvím, přístup dovnitř má jen pár vyvolených. Skrývat přitom není co – stůl, lampa, židle. Víc Ive k práci nepotřebuje.
Iveho cesta mezi špičky průmyslového designu začala na počátku devadesátých let. Krátce poté, v roce 1999, pak byl v žebříčku MIT Technology Review TR100 zařazen mezi 100 nejvýznamnějších inovátorů na světě do 35 let, v roce 2008 jej Daily Telegraph označila za nejvlivnějšího Brita ve Spojených státech a roku 2012 jej britská královna pasovala na rytíře.
Naučte se vidět věci jako Ive
Jony Ive patří k nejinspirativnějším osobnostem současnosti. Čtenářům jej představuje biografie Leandera Kahneye. Navrhnout nový Mac vás sice nenaučí, vidět věci jinak ale ano.


Jony Ive: Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (E-KNIHA)


Přečtěte si knihu Jony Ive: Génius stojící za nejlepšími produkty Apple (E-KNIHA) online zdarma

Kód: D0241645
ISBN: 978-80-87672-12-9
Nakladatel: Blue Vision
Počet stran: 292
Jazyk: Česky
Zabezpečení: Bez Adobe DRM
Kategorie: Literární biografie
Knihu obdržíte ve formátech:
pdf epub mobi