Jednoduše buďte šťastní

Posted by

Jednoduše buďte šťastní

Stáhnout knihu Jednoduše buďte šťastní zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Pierre Franckh ve své nové knize Jednoduše buďte šťastní ukazuje cestu, jak může každý člověk posílit svůj charakter, nově definovat hodnotový systém a vystoupit z nekonečného kolotoče negativních myšlenek a emocí. Radost, láska, štěstí – to jsou základní lidské potřeby.

Jak být šťastný?
7 klíčů k lehkosti bytí může odemknout dveře k takovému životu, jaký si přejí všichni: proces vytvářející radost – sobě samému a svým blízkým. Pierre Franckh podporuje myšlenku, že abychom byli šťastní, musíme pro to sami něco udělat, a má dostatek zkušeností, aby každému umožnil najít vlastní cestu ke štěstí. Proto je jeho kniha plná návodů. Autor poskytuje mnoho podnětů pro lepší poznání vlastních postojů a jejich přijetí jako základu k novému uspořádání života. Cenná podpora pro všechny, kteří hledají radu a ještě nevzdali naději na to „být jednoduše šťastní“. Štěstí se totiž může naučit každý.

České webové stránky Pierra Franckha
Navštivte také webové stránky Pierra Franckha v češtině na adrese www.pierre-franckh.cz. Dozvíte se na nich vše o již vydaných i připravovaných publikacích, najdete na nich aktuální informace o chystaném semináři Pierra Franckha v Praze i podrobnější informace z jeho životopisu.

Štítky:
Životní harmonie,
Sebepoznání,
Osobní růst,
Štěstí,
Úspěch,
Pozitivní myšlení,
Sebepřijímání,
Východní náboženství


Jednoduše buďte šťastní


Přečtěte si knihu Jednoduše buďte šťastní online zdarma

Kód: D0145676
EAN: 9788072637454
ISBN: 978-80-7263-745-4
Nakladatel: ANAG
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 220
Rok vydání: 2012
Rozměry: 145,0×190,0x15,0mm
Jazyk: Česky
Kategorie: Šťastný a úspěšný život