Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů – Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy

Posted by

Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy

Stáhnout knihu Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů – Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Má vlastně ještě cenu psát nějakou knihu o lidských pocitech? Vždyť o emocích už bylo napsáno snad téměř všechno…
Pracovat se svými emocemi je jistý druh umění. Díky knížce pochopíte zákonitosti lidských emocí a dokážete pracovat se slabými stránkami vlastní emocionality. Zkušený autor vás seznámí s pěti základními emocemi, jejichž sebereflexivní pochopení je nezbytným základem pro zvládnutí dále uvedených technik. Poznáte deset emocionálních situací, kterými každý člověk opakovaně prochází a podle svojí povahy a emocionální výbavy je zvládá s menším či větším úspěchem.
Autor představuje základní přírodní obrazy – živly (oheň, voda, dřevo, země, kov). Pomocí vizualizací těchto živlů a výtvarného umění lze se svými emocemi pracovat na nejhlubší úrovni lidské duše. Jde o to, naučit se představit si správný a příslušný obraz určitého živlu právě v tom okamžiku, kdy člověk prožívá svou nepříjemnou emoci a chce se jí zbavit.
Knížka je oproti jiným, které se zabývají emocionalitou nebo problematikou živlů, jedinečná tím, že srozumitelně popisuje, jak obrazy živlů fungují a jak s nimi prakticky a zábavně pracovat, aby se člověk zcela zásadně emocionálně posunul, dosáhl citové stability, štěstí a kvalitních mezilidských vztahů.
Autor: “Pokud si čtenář z této knihy odnese byť jen jedinou myšlenku, která mu bude ku prospěchu, splnila kniha moje očekávání. Bude-li se čtenář ke knize vracet opakovaně, pak budu rád, že s ním budu moci sdílet hluboké pravdy lidské civilizace, kterých se tato kniha snaží dotknout.”

Štítky:
Životní harmonie,
Interpersonální vztahy,
Partnerství, vztahy,
Osobní růst,
Alternativní terapie,
Emoce,
Sebeřízení,
Negativní emoce,
Vizualizace (psychologie),
Kariéra,
Životní pomoc


Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů – Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy


Přečtěte si knihu Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů – Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy online zdarma

Kód: D0159424
EAN: 9788024746098
ISBN: 978-80-247-4609-8
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 160
Rok vydání: 2012
Rozměry: 160,0×231,0x11,0mm
Váha: 32g
Jazyk: Česky
Kategorie: Psychologie a komunikace