Jak probudit bohyni sexu v každé ženě

Posted by

Jak probudit bohyni sexu v každé ženě

Stáhnout knihu Jak probudit bohyni sexu v každé ženě zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Romantický a vášnivý návod, jak povznést sebe i svého milence k erotickým výšinám. Žena… Někdy se zdá, jako by od dob svůdné pramáti Evy byly všechny stejné, jako by se v každé – mladé, staré, štíhlé či buclatější – skrýval kousíček věčné milostnice a pokušitelky. A co když tomu tak opravdu je? Co když v sobě ženy skutečně tají jiskřivý a mihotavý dotek pradávných božstev, uctívaných mnohdy divokými orgiemi nebo rituálním spojením v šeru a tichu dávno zapomenutých chrámů.
“Vaše vnitřní bohyně sexu žije v temperamentní smyslnosti vašeho těla,” říká autorka této odvážné a nesporně zajímavé publikace. “Je tu, když obdivujete mihotavou záři svíčky na křivce svých ňader, vůni gardénie ve vlasech, chuť vína na rtech a na jazyku, polibek slunce či hedvábí na kůži, zvuk erotického jazzu nebo pulsující samby, přepych horké bublinkové koupele a masáž těla, nádherné záchvěvy při milostném vzrušení. Tělesné pocity jsou vstupní branou k bohatému vnitřnímu světu erotických fantazií a vášnivého libida…”Olivia St. Claire je přesvědčena, že taková horoucí a vášnivá bohyně se ukrývá v každé ženě, a nyní přichází s nápady, jak jí pomoci na svět a uvolnit její skrytou sílu. Vymyslela proto neuvěřitelné množství způsobů, které jsou pro přehlednost očíslované a jejichž úkolem je podpořit a rozvinout horkokrevné instinkty a vášnivé i něžné představy, které jsou ukryty hluboko v nás.
Autorka mimořádně úspěšné knihy 203 způsobů, jak rozvášnit muže v posteli přichází nyní s čerstvou novinkou – s knížkou naplněnou fascinujícími nápady, na nějste se možná ke své vlastní škodě ještě neodvážily ani pomyslet.
Rozměry: 130×205
Počet stran: 200


Jak probudit bohyni sexu v každé ženě


Přečtěte si knihu Jak probudit bohyni sexu v každé ženě online zdarma

Kód: D0068891
EAN: 9788086518398
ISBN: 80-86518-39-6
Nakladatel: Metafora
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 196
Rozměry: 130,0×208,0mm
Váha: 27g
Jazyk: Česky
Kategorie: Sex a erotika