Jak překonat nízké sebevědomí – Osobní průvodce pro změnu nezdravých vzorců v myšlení a chování

Posted by

Jak překonat nízké sebevědomí -  Osobní průvodce pro změnu nezdravých vzorců v myšlení a chování

Stáhnout knihu Jak překonat nízké sebevědomí – Osobní průvodce pro změnu nezdravých vzorců v myšlení a chování zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

o knížka vám pomůže vymanit se z bludného kruhu negativního vnímání sebe sama, naučí vás umění sebepřijetí a umožní změnit váš život k lepšímu. Díky ní pochopíte váš stav a podstatu nízkého sebevědomí, přehnané sebekritiky a sebedestruktivního myšlení: naleznete důvod jejich vzniku a zjistíte, co je udržuje. Objevíte své nejdůležitější škodlivé myšlenky, pravidla a přesvědčení a zjistíte, jakými vhodnými alternativami je můžete nahradit.

Knížka je klasikou svépomocné literatury a je velmi oceňovaná pro svůj praktický a uživatelsky přívětivý přístup. Obsahuje kompletní svépomocný program, založený na klinicky ověřených technikách kognitivně-behaviorální terapie, včetně nápomocných záznamových listů. Kognitivně-behaviorální terapie léčí emocionální poruchy změnou negativních vzorců myšlení. Jde o mezinárodně uznávanou klíčovou metodu, která pomáhá překonat dlouhodobá onemocnění, jako jsou záchvaty paniky, deprese, úzkost, závislosti a některé poruchy příjmu potravy.

Pro svůj nezvratně přínosný dopad je tato kniha doporučována nejen samotnými odborníky, ale také britskou Národní zdravotní službou (National Health Service).

Štítky:
Osobní růst,
Sebedůvěra,
Rozvoj osobnosti,
Sebevědomí,
Kariéra,
Životní pomoc


Jak překonat nízké sebevědomí – Osobní průvodce pro změnu nezdravých vzorců v myšlení a chování


Přečtěte si knihu Jak překonat nízké sebevědomí – Osobní průvodce pro změnu nezdravých vzorců v myšlení a chování online zdarma

Kód: D0222590
EAN: 9788024739915
ISBN: 978-80-247-3991-5
Nakladatel: Grada
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 208
Rok vydání: 2014
Rozměry: 168,0×240,0x13,0mm
Váha: 356g
Jazyk: Česky
Kategorie: Psychologie a komunikace