Inovátoři – Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci

Posted by

Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci

Stáhnout knihu Inovátoři – Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V roce 2011 se z Isaacsonova převratného životopisu zakladatele Applu Steva Jobse stal globální fenomén a jedna z nejprodávanějších knih literatury faktu všech dob. Nyní Walter Isaacson přichází s příběhem lidí, kteří nástup Jobse a digitálního věku umožnili. Pokud chcete pochopit, jak k inovacím skutečně dochází a jak spolupráce vede ke kreativitě, pak jsou Inovátoři tou správnou volbou. Tato kniha má naději stát se klasickým textem o dějinách digitální revoluce a nepostradatelným průvodcem světem inovací.
Isaacsonova mistrná sága začíná Adou Lovelaceovou, dcerou lorda Byrona, jež se ve čtyřicátých letech 19. století stala průkopnicí počítačového programování. Zkoumá fascinující osobnosti, které stvořily stávající digitální revoluci, jako například Vannevara Bushe, Alana Turinga, Johna von Neumanna, J. C. R. Licklidera, Douga Engelbarta, Roberta Noyce, Billa Gatese, Steva Wozniaka, Steva Jobse, Tima Bernerse-Lea a Larryho Page.
Tento příběh vypráví o tom, jakým způsobem uvažovali a proč byli tak vynalézaví. Je také vyprávěním o jejich schopnosti spolupracovat a osvojit si umění týmové spolupráce, díky níž pak byli ještě kreativnější.
Nacházíme se v éře, která inovace, tvořivost a týmovou spolupráci podporuje. Inovátoři nám ukazují, jak k těmto jevům dochází.

Štítky:
Ekonomie, obchod, finance,
Kultura a společnost,
Osobnosti,
Počítače a internet,
Podnikatelé,
Pojednání,
Inovace,
Výpočetní technika,
Objevitelé a vynálezci,
Informační technologie,
Vývoj


Inovátoři – Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci


Přečtěte si knihu Inovátoři – Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci online zdarma

Kód: D0279262
EAN: 9788072525799
ISBN: 978-80-7252-579-9
Nakladatel: Práh
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
Počet stran: 656
Rok vydání: 2015
Rozměry: 160,0×218,0x66,0mm
Váha: 978g
Jazyk: Česky
Kategorie: Literatura faktu