Inkvizitor

Posted by

Inkvizitor

Stáhnout knihu Inkvizitor zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Inkvizitor

Harald MacGowan sloužil Bohu jako inkvizitor. Byl to on, kdo chránil lidi před čarodějnicemi a jinými nečistými silami – s nasazením a vášnivým smyslem pro povinnost. O tom byl přesvědčen. Ale, objektivně vzato, taky to byl pěkně sadistický zlý parchant a bratr jedné z jeho obětí přešel od úvah k činu a vyzdobil jeho vnitřnostmi podlahu.

Před smrtí Haralda uchrání tajemné společenstvo. Pod vedením svých zachránců a učitelů začne skutečně chápat, co je dobro a co zlo, ač má výuka mnohdy velmi nepříjemnou formu.
Dostává druhou šanci, ale na cestě za svým vykoupením bude muset překonat řadu překážek a nepřátel nadaných značnými schopnostmi a minimem lidskosti či morálky. A dost možná zaplatí i cenu nejvyšší.

Inkvizitor je román, který v sobě spojuje to nejlepší z moderní české akční fantasy a cit pro historické prostředí. Jeho hrdinové prochází napříč světem i časem a poznávají lásku, smrt i vykoupení. Za pomoci zbraní a násilí, ale i laskavosti a soucitu, bojují za jednu z mála věcí, která má opravdu smysl.


Inkvizitor


Přečtěte si knihu Inkvizitor online zdarma

Kód: D0243022
EAN: 9788072437177
ISBN: 978-80-7243-717-7
Nakladatel: Brána
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 256
Rok vydání: 2014
Rozměry: 116,0×181,0x23,0mm
Váha: 23g
Jazyk: Česky
Kategorie: Historické romány