Inferno (ENG)

Posted by

Inferno

Stáhnout knihu Inferno (ENG) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Dan Brown se vrací novým thrillerem Inferno, který je pokračováním světových bestsellerů Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni a Ztracený symbol. Ve svých románech Dan Brown mistrně spojuje nejzajímavější záhady historie umění s po věky fascinujícími symboly a šiframi.
Robert Langdon se tentokráte ocitá v srdci Itálie, kde studuje mnoha záhadami a tajemstvími opředený rukopis – Danteho Peklo (Inferno). Musí se postavit tváří v tvář soupeři, který ho zavede do světa klasického umění, tajných chodeb a futuristických zbraní. Klíč k nezodpovězeným otázkám je skryt mezi řádky Danteho pekla a Langdon se opět vtrhá do boje s časem, aby odvrátil zkázu, která světu hrozí.

Dan Brown’s new novel, Inferno, features renowned Harvard symbologist Robert Langdon and is set in the heart of Europe, where Langdon is drawn into a harrowing world centred around one of history’s most enduring and mysterious literary masterpieces.
As Dan Brown comments: “Although I studied Dante’s Inferno as a student, it wasn’t until recently, while researching in Florence, that I came to appreciate the enduring influence of Dante’s work on the modern world. With this new novel, I am excited to take readers on a journey deep into this mysterious realm…a landscape of codes, symbols, and more than a few secret passageways.”

Štítky:
Americké romány,
Beletrie – anglicky,
Thrillery


Inferno (ENG)


Přečtěte si knihu Inferno (ENG) online zdarma

Kód: D0162656
EAN: 9780593072493
ISBN: 978-0-930724-9-3
Nakladatel: Random House UK Ltd
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 528
Rok vydání: 2013
Rozměry: 165,0×242,0x40,0mm
Váha: 778g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Detektivky a napětí