Hrej férově – The Game 3

Posted by

Hrej férově - The Game 3

Stáhnout knihu Hrej férově – The Game 3 zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Její minulost je plná utrpení. Jeho minulost zase plná bolestného zármutku. A i přesto je jediným na světě, kdo jí připomene, že je pro co žít.

Abbi Jenkinsová už ani nedoufala, že by někdy opustila zdi ústavu pro duševně choré, kde musela strávit celý poslední rok. Že se jí to povedlo, však neznamená, že by zapomněla, co všechno jí Pearce provedl. Moc dobře ví, že jedinou šancí, jak se vyrovnat s depresemi, které jí každý den ničí mysl, je balet, který je pro ni víc než jen pouhým koníčkem. Balet na prestižní umělecké škole Juilliard v New Yorku je tím jediným, co jí dává touhu žít. Něco, k čemu se může upnout.

Blake Smith opustil Londýn z jednoho jediného důvodu, a to i přesto, že nikdy nechtěl utíkat před bolestnou minulostí. Po příjezdu do New Yorku je plně odhodlaný, že splní slib, který dal sestře a dostane se na Juilliard. Nikdy však nepředpokládal, že bude ve stejné třídě s Abbi – dívkou, jejíž oči jsou plné smutku a utrpení. Utrpení, jaké on sám dobře zná. Každá hodina, kterou spolu stráví, je sbližuje víc a víc. A Blake už nemůže dále bojovat s nutkáním ochránit ji samu před sebou.

Čím více se dozvídají o své minulosti, tím více se musí ptát sami sebe, zda existuje ještě něco, co by je mohlo zachránit…

Štítky:
Dívčí romány,
Young Adult, New Adult


Hrej férově – The Game 3


Přečtěte si knihu Hrej férově – The Game 3 online zdarma

Kód: D0236827
EAN: 9788087910573
ISBN: 978-80-87910-57-3
Nakladatel: GALATEA
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 224
Rok vydání: 2014
Rozměry: 138,0×211,0x21,0mm
Váha: 334g
Jazyk: Česky
Kategorie: Romantika