Hrabě z Balfouru

Posted by

Hrabě z Balfouru

Stáhnout knihu Hrabě z Balfouru zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru stojí před nelehkou volbou. Dá přednost sňatku z rozumu, nebo zvolí sňatek z lásky?

Ian MacGregor, hrabě z Balfouru, je podobně jako mnoho ostatních šlechticů donucen provozovat své panství ve Skotsku jako hotel, kam se na léto sjíždějí bohatí angličtí snobi. Příjmy sice vystačí na podporu celého klanu, ale bohužel se již nedostává na ostatní výdaje.
Ve snaze zachovat rodinný majetek se musí Ian oženit s bohatou anglickou dědičkou. Jako vhodná partie se jeví Genie Danielsová, které může výměnou za tučné věno nabídnout hraběcí titul.
Spolu s budoucí nevěstou a početným příbuzenstvem, přijíždí na panství i Geniina nemajetná sestřenice Augusta. Když Ian začne přemýšlet nad strategií, jak svou nevěstu zaujmout, zjišťuje, že mnohem více v něm vzbuzuje zájem Augusta. Ovšem nic z toho nemůže otřást jeho přesvědčením o správnosti své volby – o ruku požádá bohatou Genii…
Netrvá však dlouho a Ianovo pevné přesvědčení začíná mít trhliny. Nejen, že si s Augustou rozumí mnohem více, než se svou budoucí nevěstou, ale navíc si ho dívka dokáže podmanit svým bystrým rozumem, láskou ke Skotsku a neuvěřitelně krásnýma očima. I přesto, že Augusta k sobě přitahuje jednu katastrofu za druhou, beznadějně propadá jejím půvabům.
Jenže navzdory všemu musí Ian především myslet na záchranu rodinného jmění…

Štítky:
Americké romány,
Milostná beletrie,
Milostné romány


Hrabě z Balfouru


Přečtěte si knihu Hrabě z Balfouru online zdarma

Kód: D0213801
EAN: 9788087910184
ISBN: 978-80-87910-18-4
Nakladatel: GALATEA
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 250
Rok vydání: 2014
Rozměry: 140,0×210,0x26,0mm
Váha: 378g
Jazyk: Česky
Kategorie: Romantika