Hlavosvět – U zvědavého poutníka

Posted by

Hlavosvět - U zvědavého poutníka

Stáhnout knihu Hlavosvět – U zvědavého poutníka zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Kdo by tušil, že si někdo vybere za nástroj vzniku nového světa třináctiletou dívku, aniž by se kohokoli ptal? Světa, který má být lepší než ten dosavadní. Ale utéct z bolesti a utrpení není tak snadné. Zvláště když existují lidé, kteří bez ostychu šlapou po štěstí druhých, zatímco hledají to své. A vůbec, byl by svět bez zla dobrý?
Do barvitého příběhu vstupuje několik bohatě prokreslených a nezapomenutelných postav. Děti, starci, skřítci, trollové, vlci, Tvůrci, Umělci přírody – ti všichni si zde našli své místo. Jejich osudy se důmyslně proplétají a děj se ubírá do magické skutečnosti, jež se pomalu mění v mýtus. V hlavě každého totiž existuje jedinečný Hlavosvět a vše prostupují tajemné runy pocházející z okvětních lístků zaniklých runových stromů.
V pestrém ději přichází selhání i prozření, dobro a zlo nemají jasné hranice a jediné, o co skutečně jde, je osud malé dívky. Propracovaný román prostupuje laskavost a hloubka, které čtenáře nenechají na pochybách, že se jedná o mimořádné dílo nejen fantastické literatury.

Štítky:
České romány


Hlavosvět – U zvědavého poutníka


Přečtěte si knihu Hlavosvět – U zvědavého poutníka online zdarma

Kód: D0270129
EAN: 9788072295586
ISBN: 978-80-7229-558-6
Nakladatel: Petrklíč
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 360
Rok vydání: 2015
Rozměry: 150,0×211,0x34,0mm
Váha: 514g
Jazyk: Česky
Kategorie: Česká a slovenská próza