Hana, Hana 4 – WOW! (ENG)

Posted by

Hana, Hana 4 - WOW!

Stáhnout knihu Hana, Hana 4 – WOW! (ENG) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

V září 2008 vychází už čtvrtý výběr nejlepších komixových stripů Hana a Hana. Seriál, který vychází od roku 2003 v časopise Reflex, má početnou obec pravidelných čtenářů.

Hlavní hrdinky Hana (ta s modrými vlasy) a Hana (ta s většími prsy) jsou dospívající dívky, které nahlas přemýšlejí o smyslu života, nových minišatech a Dýdžejovi. Hana (ta s modrými vlasy) ani Hana (ta s většími prsy) nestárnou, takže jim je stále sedmnáct. Autoři komixu Miloš Gašparec a Miloš Čermák stárnou, ale na jejich hezkém vztahu k hrdinkám komixu to nic nemění.

V knížce nazvané „Hana a Hana: Whoa!“ obě hrdinky poprvé budou mluvit nejen česky, ale také anglicky. Změní také svá jména, protože v anglické verzi se jmenují Hannah a Hannah. Jejich spolužačka Hilda, o které pravidelní čtenáři vědí, že je – s prominutím – kráva, sejmenuje Heather. Hana a Hana se tak stávají světovými, ale neznamená to, že by se nějak změnily. Jsou stále krásné, přemýšlivé a pitomé. Komix našel vynikajícího překladatele ve Stephenu Fisherovi, americkém spisovateli a herci malých roli.

Nová knížka stripů s Hanou a Hanou (nebo chcete-li Hannah a Hannah) je další položkou, která nesmí chybět v žádné knihovně příznivců tohoto komixu. Sluší jí to také na stolku v obýváku, protože je vytištěná ve vynikající kvalitě na dobrém papíře. Ale protože obsahuje všechny stripy jak v české, tak v anglické verzi (knížku lze číst z obou stran), může posloužit také jako originální učebnice angličtiny. Z bublin tohoto komixu se dozvíte ty pravé fráze, které lze s úspěchem použít kdekoliv v anglicky mluvícím světě. Jazyk a myšlenky dívek Hannah a Hannah dají vašemu životu za hranicemi novou dimenzi. Whoa!

V prodeji po slavnostním křtu a vernisáži v září 2008


Hana, Hana 4 – WOW! (ENG)


Přečtěte si knihu Hana, Hana 4 – WOW! (ENG) online zdarma

Kód: D0013673
EAN: 9788090399433
ISBN: 978-80-903994-3-3
Nakladatel: Extra Média
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 180
Rok vydání: 2009
Rozměry: 215,0×120,0x15,0mm
Váha: 356g
Jazyk: Anglicky
Kategorie: Komiks pro dospělé a mládež