Háčkování – Jak na to – Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů

Posted by

Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů

Stáhnout knihu Háčkování – Jak na to – Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Rádi byste měli své háčkované výtvory dovedené k dokonalosti? Přáli byste si, aby byly nápadité, zajímavé a působily profesionálně? Pak je tahle kniha pro vás to pravé. Zdokonalíte se v různých technikách a nabídneme i spoustu dobrých rad, které vám pomohou předejít potížím. Jednotlivé techniky jsou razeny za sebou tak, jak je budete potřebovat, pustíte-li se do práce na jednotlivých výtvorech.
Nezapomeneme vůbec na nic a dozvíte se vše od začátku až do nejlepšího završení háčkovaného díla. Fotografie vás při práci povedou krok za krokem stejně jako nákresy, vzory a podrobné instrukce. Ať se budete nacházet v kterékoliv etapě svého díla, s námi se nikdy neztratíte a veškeré problémy hravě vyřešíte.
Zjistíte, jak si vybrat nejlepší přízi a přesně odhadnout potřebné množství, naučíte se přizpůsobovat vzory, uháčkovat si modely na míru, ale také třeba upravovat a vylepšovat ty, které už máte v šatníku. Všechny háčkovací techniky jsou zde předvedeny od základního sloupku a řetízku až po nejsložitější vzory, které se ve vašich dílech mohou podle našich rad mísit a vytvářet ty nejkrásnější variace.
Odnesete si zkrátka spoustu inspirace, která dodá vašim modelům nenapodobitelný půvab, zvlášť když se rozhodnete je navíc vyzdobit třeba korálky.

Štítky:
Vzory (motivy),
Háčkování,
Hobby – pro ženy,
Hobby – příručky


Háčkování – Jak na to – Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů


Přečtěte si knihu Háčkování – Jak na to – Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů online zdarma

Kód: D0162062
EAN: 9788073593803
ISBN: 978-80-7359-380-3
Nakladatel: Metafora
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 160
Rok vydání: 2013
Rozměry: 192,0×246,0x12,0mm
Váha: 52g
Jazyk: Česky
Kategorie: Kutilství a ruční práce