Háčkované krajkové luční kvítí – 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou přízí

Posted by

Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou přízí

Stáhnout knihu Háčkované krajkové luční kvítí – 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou přízí zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Rádi byste měli celý rok doma kouzelnou zahrádku? Uháčkujte si ji.
Nabízíme vám nepřeberné množství vzorů, takže vám pod rukama vyrostou lístky, kytičky a všelijaké rostlinky všech ročních období. Najdete tady všechno možné – od krajkových květů po něžné kapradiny, ve všech odstínech a barvách, v nejrůznějších stylech i provedeních.
Drobné motivy máte uháčkované jedna dvě a můžete je použít samostatně, nebo jako ozdobnou součást větších projektů. Představují také výborné využití zbytků různobarevných přízí, které vám pod rukama doslova rozkvetou. Ať už s háčkováním z příze začínáte, nebo jste v tomto oboru už dlouholetými nadšenci a mistry, své si tu určitě najdete. Pro každý výrobek jsou zde připravené jasné instrukce a podrobně rozepsané vzory. Nechybí samozřejmě ani základy háčkování pro ty, kteří se do takové práce pouštějí poprvé.
Květinky vypěstované z příze mohou udělat radost přátelům, ozdobit zabalené dárky či pohlednice, zkrášlit váš byt pověšené na zdi nebo se stát originální ozdobou vašeho oblečení.

Štítky:
Vzory (motivy),
Dekorace,
Květiny,
Háčkování,
Hobby – pro ženy,
Hobby – příručky


Háčkované krajkové luční kvítí – 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou přízí


Přečtěte si knihu Háčkované krajkové luční kvítí – 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou přízí online zdarma

Kód: D0162065
EAN: 9788073593834
ISBN: 978-80-7359-383-4
Nakladatel: Metafora
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 128
Rok vydání: 2013
Rozměry: 224,0×222,0x8,0mm
Váha: 396g
Jazyk: Česky
Kategorie: Kutilství a ruční práce