Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací

Posted by

Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací

Stáhnout knihu Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Předkládaná publikace Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy.

Stěžejní část knihy představují rentgenové snímky zachycující typické nálezy, které se v klinické praxi nejčastěji vyskytují. Autorka v publikaci zúročila více než padesát let své klinické praxe, vědecké a výzkumné práce. Rentgenové vyšetření patří mezi standardní metody vyšetření páteře. Na rozdíl od jiných typů vyšetření poskytuje informace o celých úsecích páteře, jejich postavení a vzájemných vztazích. Diagnózu však není možné stanovit bez klinického vyšetření pacienta a bez znalosti jeho celkového zdravotního stavu. Pro správné posouzení rentgenového snímku páteře je proto nezbytné použít právě funkční rentgenovou analýzu, která se mimo jiné soustředí i na změny, jež bývají při rozboru rentgenového snímku často přehlédnuty.

Kniha je vhodnou pomůckou pro lékaře zabývající se pohybovým systémem i pro odborníky působící v oblasti manuální medicíny.

Štítky:
Atlasy


Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací


Přečtěte si knihu Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací online zdarma

Kód: D0144933
EAN: 9788073875329
ISBN: 978-80-7387-532-9
Nakladatel: Triton
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 160
Rok vydání: 2012
Rozměry: 210,0×286,0x12,0mm
Váha: 662g
Jazyk: Česky
Kategorie: Klasická medicína