Fit pro život znamená zdravý(á) a štíhlý(á)

Posted by

Fit pro život znamená zdravý(á) a štíhlý(á)

Stáhnout knihu Fit pro život znamená zdravý(á) a štíhlý(á) zdarma ve formátu pdf, epub, mobi, rtf a fb2

Vyzkoušeli jste nespočet diet a přesto se vám nepodařilo trvale zhubnout? Ztrácíte orientaci v záplavě různých návodů na správnou výživu a snížení váhy? Máte pocit, že váš marný boj s přebytečnými kilogramy vás zavedl až na okraj propasti a už není kam dál jít?
Pokud na některou z těchto otázek odpovídáte ano, věřte, že v tom nejste sami. Tato kniha vám pomůže vaše problémy vyřešit. Místo matoucího výčtu podmínek, které vás jen pletou a maří vaši snahu, tato kniha odhaluje, že je třeba pochopit jen jeden jediný koncept a udělat jednu jedinou věc. Pokud chcete shodit nadváhu a žít zdravě, jezte méně mrtvého jídla. Je to zcela jednoduché.
Tato kniha nenabízí žádnou dietu, ale celoživotní způsob stravování, které vás nijak neochuzuje o požitek z dobrého jídla. Žádné měření porcí, počítání kalorií, tuků, sacharidů a proteinů, ani pojídání náhražek jídla. Naučte se, jak jíst všechno jídlo tím nejzdravějším způsobem, bez pocitu strádání. Pokud se vydáte po této cestě, zaznamenáte nárůst energie a celkově se budete cítit lépe, jako výsledek správného vyživování vašeho těla. Rozumný a ohleduplný výklad vás bude vést krok za krokem. Tato kniha bude vaším rádcem a společníkem na cestě za novým způsobem stravování a životem bez nadváhy a chatrného zdraví.

Štítky:
Péče o zdraví,
Zdravá výživa,
Životospráva,
Redukce tělesné hmotnosti


Fit pro život znamená zdravý(á) a štíhlý(á)


Přečtěte si knihu Fit pro život znamená zdravý(á) a štíhlý(á) online zdarma

Kód: D0021981
EAN: 9788072052301
ISBN: 80-7205-230-6
Nakladatel: Pragma
Vazba: Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran: 272
Rok vydání: 2006
Rozměry: 140,0×207,0x20,0mm
Váha: 298g
Jazyk: Česky
Kategorie: Zdravý způsob života